Badanie krwi a podejrzenie nerwobólów

Witam serdecznie, Zrobiłem badania krwi i moczu w kontekście bólów, które dotykają mnie nieregularnie, z różnym nasileniem. Były podejrzenia, że to może być nerwica, problemy z tarczycą i parę innych teorii. Polecono mi zacząć od wspomnianych badań. Wszystko w normie poza: Limfocytami 47,3% Neutrofilami# 2,10 Co ciekawe liczba Limfocytów (#2,49) oraz %neutrofilów (40%) w normie. Bardzo proszę specjalistę o rzucenie okiem. Dziękuję i pozdrawiam, Michał

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety nie podał Pan pełnego wyniku morfologii. Proszę zaś pamiętać, że nie można interpretować wybranych, pojedynczych parametrów. Istotne są bowiem także zależności między różnymi parametrami. Ponadto wynik należy także zestawić ze stanem klinicznym pacjenta. Ogólnie mówiąc wymienione odchylenia mogą być skutkiem infekcji wirusowej, aczkolwiek najpewniej nie są wynikiem żadnej istotnej patologii. Proszę skonsultować się z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.