Badanie krwi i nieprawidłowe normy u 25-latki

Dzień dobry. Mam 25lat, robiłam niedawno badanie krwi, wyniki nieprawidłowe to leukocyty 12,3tys/ul (norma do 10), neutrofile 8,6tys/ul (norma do7), neutrofile 73% (norma do 70%), limfocyty 19% (norma od 20%), OB 32 (norma do 20). Reszta wyników w normie, w tym CRP. Czy wyniki są powodem do niepokoju?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy ma Pani jakieś objawy? Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.