Badanie krwi po zapaleniu zatok czołowych

witam,dziś zrobiłam morfologię krwi i wszystko jest w granicach normy,oprócz WBC 13,8 tys/ul norma 4-10.LYM 4,70 %tys/ul norma 0,6-3,4.Właśnie zakończyłam leczenie zapalenia zatok czołowych,natomiast pozostał mi jeszcze lekki nieżyt nosa z obrzękiem,ale mam zalecenie od lekarza,żeby łagodzić obrzęk sprayem do nosa.Proszę mi powiedzieć,czy te wyniki są efektem przebytej infekcji?musze wyleczyc calkiem niezyt żeby wrocily do normy?może świadczą o czymś poważniejszym?bardzo się martwię.

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą wynikać z infekcji. bardziej może wskazywać na infekcję wirusową. Proponuję po zakończeniu leczenia powtórzyć wyniki badań.