Badanie krwi u 3-latka

BADANIE KRWI U 3-LATKA fosfataza kwaśna 7,3 (norma 0-4,7) glukoza 66,6 (norma 70-99) żelazo 170 (norma 50-120) delikatnie obniżone MCV, MCH, CH dla ogólnych norm Powinnam się niepokoić, czy takie wyniki są dopuszczalne w tym wieku?

Lek. Tomasz Budlewski

A z jakiego powodu było wykonywany badanie u dziecka? Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry