Badanie krwi u kobiet ciężarnych

Witam.Mam takie wyniki:WBC-13.56 :RBC-4.79: HGB-15.9: HCT-45.7: MCV-95.4: MCH-33.2: MCHC-34.8: PLT-188: RDW-SD-43.6: RDW-CV-12.8: PDW-18.6: MPV-13.1: P-LCR-50.0: PCT-0.24 czy sa to wyniki dla kobiet ciezarnych? bo ginekolog stwierdzil ciąze(około 10-11tygodni). Jesli sa to wyniki dla kobiet ciezarnych to prosze mi napisac czy sa własciwe. Dziękuje i pozdrawiam. Aneta

Witam. Jedynym odchyleniem w badaniach jest podwyższony poziom leukocytów czyli białych krwinek. Może być to zjawisko związane z infekcją, która w przypadku ciąży może stanowić zagrożenie dla zdrowia dziecka dlatego proszę zgłosić się do lekarza który przeprowadzi bezpośrednie badanie.

Lek. MaĹgorzata Horbaczewska

Szanowna Pani - wyniki badania krwi są prawidłowe.

Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Gastrolog, Proktolog.