Badanie krwi w ciąży

Ostatnio zrobiłam pierwsze badania krwi w ciąży. Wszystko jest w normie oprócz Eozynofile 0,04tys/µl i występowanie Niedojrzałych Granulocytów IG il 0,02. Nigdy takich jednostek nie miałam nawet w poprzedniej ciąży i jestem przerażona a wizyta u lekarza dopiero za tydzień.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane przez Panią wartości - zarówno eozynofili jak i niedojrzałych granulocytów są prawidłowe. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem ginekologiem podczas najbliższej wizyty.