Badanie krzywej cukrowej i insulinowej

Witam. Zrobiłam badanie krzywą cukrową i insulinową. Oto moje wyniki : glukoza na czczo 5.03 (norma 3.90 - 5.50) glukoza po 1h 8.75 (norma - 11.10) glukoza po 2h 7.97 (norma - 7.80) tutaj mam strzałkę do góry Insulina na czczo 25.4 (norma 2.6-24.9) tutaj strzałka do góry Insulina po 1h 168,1 Insulina po 2h 216,7 Piłam glukozę 75g.Badanie robiłam od godziny 8 rano. Dodam że ostatni posiłek jadłam o 15 poprzedniego dnia. O czym świadczą te wyniki?

Lek. Tomasz Budlewski

Nieprawidłowa tolerancja glukozy. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.