Badanie LDH u dziecka z obniżoną odpornością

Witam Moje dzieci od roku często sie przeziebiaja ostatnio byłam z nimi na badaniach w szpitalu i jak narazie jeden wynik mnie niepokoji, cześć badań mam dostać za miesiąc z dokładnym opisem. Proszę o interpretacje wyniku Syn - 3 lata LDH- 264U/L, córka -4,5 roku LDH-391U/L. Niepokoi mnie głownie wysoki wynik u corki. Dziękuje za odpowiedz.

Trudno jest oceniać pojedynczy wynik, nie znając dokładnie wywiadu oraz pozostałych badań. Proszę skontaktować sie z lekarzem leczącym. Podwyższenie LDH moze towarzyszyć wielu chorobom, w tym takze występować po przebytych chorobach wirusowych. Przedstawione przez Panią wartości nie sa jakies bardzo niepokojące, jednak wymagają oceny wraz z innymi parametrami.

Pozdrawiam
http://www.poradnikdlarodzica.blogspot.com