Badanie markerów nowotworowych szyjki macicy

Witam serdecznie.Mialam robione usg dopochwowe z powodu torbieli jajnikow po badaniu pani doktor zlecila badanie na markery nowotworowe szyjki macicy.Martwie sie dlaczego takie badanie jestem tez w trakcie leczenia nowotworu piersi.Czy mam powody do niepokoju.Pozdrawiam.

Trzeba było zadać to pytanie p.doktór,która dała to zlecenie! Myślę , że jeśli miałaby jakieś uzasadnione podejrzenia w trakcie badania - to skierowałaby Panią na bad.ginekologiczne z biopsją , ale to jest tylko moje "gdybanie' , zż