Badanie metodą Holtera a problemy z sercem

Czy holter wyłapie wszystkie nieprawidłowości serca? Holter wykrył u mnie 16 tachykardi zatokowej w ciagu jednego dnia?Czy jest to możliwe że na nastepny dzień mogą pojawić się jakieś dodatkowe skurcze np nadkomorowe komorowe czy migotanie przedsionkow?wspomne ze miałam robione echo i badanie nic nie wykazało.
KOBIETA ponad rok temu

Zaburzenia rytmu serca mogą pojawiać się okresowo z różną częstotliwością. Całodobowy zapis ekg zwykle pozwala na ocene ew. zaburzeń rytmu jednak może nie być wystarczający. Oczywiście możliwe jest , że w następnym dniu po badaniu mogą wystąpić zaburzenia rytmu serca. Jeżeli są to pojedyncze nieprawidłowe pobudzenia zwykle nie sprawiają problemu klinicznego. Mogą się też zdarzyć napady częstoskurczu patologicznego lub inne zaburzenia rytmu serca, które mogą wymagać leczenia. Każdy przypadek wymaga indywidualnej i kompleksowej oceny.