Badanie moczu: co znaczą takie wyniki?

Witam, jestem kobietą. Mam na imię Ania i mam 27 lat. Od 2 tygodni mam stan podgorączkowy 37,3 stopnia C. jest mi zimno. Dodam, że te napady zimna mijają i za kilka godzin znów wracają. W poprzednim tygodniu robiłam badanie krwi i lekarz stwierdził, że wyniki są dobre. Sama zrobiłam sobie jeszcze badanie ogólne moczu i prosiłabym o pomoc w interpretacji wyników: barwa: żółta; odczyn ph: 5.0; ciężar właściwy: 1025; białko: ślad cukier: nb; urobilinogen:norma, bilirubina: nb; nabłonki: kilka w p.w; krwinki białe: kilka w p.w; wałeczki: śluz niel.pasma; składniki m.in.: bakterie nieliczne.  Czasem czuję się bardzo słabo, nie mam siły na nic i do tego dochodzą takie dziwne zawirowania w głowie. Cały dzień czuję się strasznie senna. Sama już nie wiem, co może być tego przyczyną.Bardzo proszę o pomoc. Te stany osłabienia są naprawdę wykańczające. Z góry dziękuję. Anna.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,
W badaniu ogólnym moczu odchyleniem jest ślad białka. Ale to najprawdopodobniej wynika ze stanu podgoraczkowego.
Należy natomiast wyjaśnić przyczynę stanów podgorączkowych oraz osłabienia. Dlatego konieczne jest wykluczenie wszelkich ognisk zapalnych w organizmie. Trzeba wykonać rtg klatki piersiowej, usg jamy brzusznej, pójść na konsultacją do stomatologa oraz ginekologa. Być może pozwoli to na wyjaśnienie Pani dolegliwości. Jeżeli nie, konieczne będzie pogłębienie diagnostyki.
Pozdrawiam