Badanie moczu po obumarciu ciąży w 10. tygodniu

Witam, moja ciaza obumarla w 10 tc, zrobiono mi lyzeczkowanie. Moje wyniki krwi: Hemoglobina 11,60 Hematokryt 32,60 Leukocyty 7erytrocyty 3,64. Odsetek duzych plytek krwi 46%, odsetek neutrofili 71 % Limfocyty 1,70. W badaniu moczu glukoza obecna w moczu, azotyny, liczne bakterie pałeczki, kwas askorbinowy ,leukocyty 0-2, ph 7. Waze 48 kg przy wzroscie 164 cm. Te badania robiono mi dzien przed zabiegiem wiec zapewne hemoglobina po ym jeszcze mniejsza. Co znaczaja te wyniki bardz prosze .

Lek. Tomasz Budlewski

prosze konieczine udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu i przeanalizowaniu wynikow bedzie mozna coś wiecej powiedzieć