Badanie moczu przy jednej nerce i w 9. tc
witam,odebrałam wyniki w ciąży i mam mocz wszystkow normie oprócz bakterie 537 a norma do 500,urocyty izomorficzne 19 i eurocyty wyługowane 5,20.Glukoza 104 przy normie do 99. Pozostałe wyniki w normie. Co to może oznaczać? Dodam,że mam jedną nerkę i 9 tydz ciąży.

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Może to oznaczac infekcję dróg moczowych co w Pani sytuacji wymaga szczególnej czujności i rozpoczęcia leczenia antybiotykami. Ponadto warto wykonać badanie poziomu glukozy we krwi na czczo celem wykluczenia cukrzycy.