Badanie moczu u 2-latka a nogi szpotawe

Witam. Synek ma 2 lata i 2 msc, miał badanie moczu bo ma krzywe nózki, szpotawe. Proszę o interpretację : Kreatynina w moczu (M37) 79,4 mg/dl Stezenie wapnia w moczu 11,07 mg/dl Stezenie magnezu w moczu 23,66 mg/dl Fosforan nieorganiczny w moczu (L23) 93,17 mg/dl. We krwi badano rownież poziom witaminy d i jest w normie. Podwyższony jest tylko ALP norma do 37 a poziom 42. Pobirałam mocz rano, przykleilam woreczek ponieważ jeszcze nie kontroluje oddawania moczu. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.