Badanie moczu u 6-miesięcznego dziecka

Proszę o informację w sprawie 6 mies. dziecka,wyniki badań moczu: bakterie , nabłonki płaskie i pasma śluzu b.liczne, erytrocyty świeże 1-3 wpw, erytrocyty częściowo wyług. 3-5 wpw, leukocyty 10-20 wpw, ciężar 1,003. Dziecko gorączkowało. Proszę o poradę.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Wynik badania sugeruje infekcje dróg moczowych. W takiej sytuacji konieczne jest zastosowanie antybiotyku. Proszę udać się do swojego pediatry.