Badanie moczu w 35. tygodniu ciąży

Witam!Jestem w 35 tyg ciązy prosze o interpretacje wynikow badan moczu: barwa żółta, przejrzystosc przejrzysty, ciezar wlasciwy 1015, pH kwasny bialko glukoza 0,0, ketony bilirubina nieobecne, urobilinogen w normie, nablonki plasnie leukocyty erytrocyty swieze erytrocyty wylugowane bakterie pojedyncze, sluz pojedyńcze pasma. Diekuję za interpretacje

Lek. Marta Gryszkiewicz

Badanie jest w porządku. Nie ma powodów do obaw. Pojedyncze bakterie najprawdopodobniej pochodzą z kontaminacji pojemnika przy pobieraniu próbki moczu. Badanie powinno zostać skonsultowane z ginekologiem prowadzącym ciążę.