Badanie morfologii krwi a słabość i bladość

Anna,c.d Badanie USG w normie,poza tym ponoć zdrów,a ja widze ,że jest coraz słabszy,blady i już, nie da się ukryć - chudy. podaje niekróre z przed pół roku i z teraz- może Państwo coś podpowiecie. Leukocyty-było 7,7 jest 6,8.Płytki krwi było 234 jest 271,Eo,Bazo,Mono%było 9 a jest 17!neutrofile było 57 a jest 47,Eo,Bazo,Mono

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niestety - jest to fragment zapytania - nie ma możliwości zająć stanowiska, bo nie wiadomo o co chodzi. Musi Pani zmieścić zapytanie w jednym wątku.