Badanie możliwości zajścia w ciążę

Staramy się o dziecko od pół roku - bez rezultatów. Od rozpoczęcia starań zawsze mam na 14 dni przed miesiączką baardzo powiększone piersi z widocznymi żyłkami ( wyglądają jakby miały wybuchnąć!), do tego mam napady jedzenia, senność. Po czym mam 1/2 dniowe brązowe plamienie ok 3 dni normalnej miesiączki i 1 dzień brązowego plamienia. Czy może się tak zdażyć , że za każdym razem dochodzi do poronienia? Jakie badania wykonać aby sprawdzić czy mamy szanse na dzidziusia. Pozdrawiam, M.

Witam serdecznie. Taka ewentualność byłaby skrajnością. Warto jednak zgłosić się do ginekologa. Sugerowałabym także przeprowadzanie testów owulacyjnych.