Badanie MR głowy 46-latki
kobieta 46 lat , badanie MR - podkorowo w lewym pograniczu czołowo-skroniowym pojedyncze niespecyficzne ognisko( 5mm) hyperintensywne we FLAIR, T@, PD niewzmacniajace się , bez restrykcji w DWI. Zmiana ma charakter niespecyficzny, zapewne naczyniopochodny , przebyty. Proszę o pomoc w interpretacji.

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania
Badanie wskazuje że jest to stara zmiana najprawdopodobniej po niedokrwieniu. Ze względu na jej niewielkie nie powinna powodować dużych objawów.