Badanie MR głowy u 33-latki

BADANIA MR GŁOWY . ZANIKI KOROWE Z POSZERZENIEM PRZYMÓZGOWYCH PRZESTRZENI PŁYNOWYCH.POJEDYŃCZE DROBNE OGNISKA O WYSOKIM SYGNALE W OBSZARACH T2-ZALEŻNYCH I FLAIR W PODKOROWEJ ITOCIE BIAŁEJ LEWEGO PŁATA CZOŁOWEGO,BEZ CECH RESTRYKCJI DYFUZJI I WZMOCNIENIA KOTRASTOEGO-NIESPECYFICZNENACZYNIOPOCHODNE ? DO KONTROLI. W SRUKTORACHGŁEBOKICH PRAWEJ POŁKULI MÓZGU TORBIEL WLK.7X4MM.UKŁAD KOMOROWY NIEPOSZERZONY,ZAZNACZONA NIEWIELKA ASYMETRIA KOMOR BOCZNYCH P>L ZGRUBIENIE BŁONY ŚLUZOWEJ W ZATOKACH SZC

To badanie wymaga kontroli za ok 6 miesięcy, należy również brać pod uwagę Pana dolegliwości i badanie neurologiczne, pozdrawiam.