Badanie MR kręgosłupa szyjnego i polipowate zgrubienie w zatoce

Witam,robiac mr kregoslupa szyjnego wyszlo mi ze mam polipowate zgrubienie i niewielka ilosc wody w zatoce prawej szczeki i po lewej zgrubienie zatoce sitowej.Lekarz stwierdzil ze taka zmiana jest niewielka i nie wymaga leczenia.Obecnie zlapalam infekcje gornych drog odechowych i zaczela mnie bolec szczeka po prawej stronie mam usuniete wszystkie swoje zeby nosze proteze od 5 lat powod refluks z przepuklina.Biore zatoxin i apap hot przeziebienie.Pierwszy raz mnie boli tak szczeka.Co robic mam?

Jeśli dolegliwości nie ustąpią w przeciągu najbliższym 3-4 dni radziłbym w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z laryngologiem.