Badanie MRI uszkodzonego stawu kolanowego
Uszkodzenie stawu kolanowego . Badanie mr cechy skosnie i poziomo przebiegjacego uszkodzenie lakatki przysrodkowej . acl o podwyzszonym sygnale i niejednorodnej strukturze z zchowanym przebiegiem . Uraz nastapil juz okolo 9 miesiecy temu . Lekarz oczywiscie powiedzial ,ze nie ma co operowac bo nie ma niestabilnosci a kolano jak bolalo tak boli ,jest przebrost i przeskakiwanie podczas wyprostu . Moze ktos tutaj mi pomoze dodam ,ze drugie kolano uraz podobny okolo 1 miesiaca temu

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Bóle kręgosłupa
Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.
Witam,
Uszkodzenia stawu kolanowego które Pan podaje sa bezwzględnym wskazaniem do artroskopii. Sugeruje pilna konsultacje ortopedyczna i szybka decyzje o zabiegu.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia