Badanie na boreliozę metodą Elisa i WesternBlot

Dzień dobry Zrobiłem badania na boreliozę metodą Elisa i WesternBlot. Wynik jest negatywny natomiast na wykresie dla EUROLINE Borelia IgG: p41 wynosi 79, amtihumanIgG 68, KO 122; VIsE-Bb 12 (tutaj słabe wybarwienie) wynik negatywny. Dla Euroline RN-AT adv IgM wynik negatywny. AntihumanIgM intensywnosc 73, kontrola KO 87. Wszystkie te 'duże liczby' są opisane jako 'silne wybarwienie'. Czy te wybarwienia oznaczają dla mnie, że rozwija się we mnie jakaś choroba? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po łącznej analizie wyników i bezpośredniego badania lekarskiego będzie można określić odpowiednie postępowanie.