Badanie na toksoplazmozę i awidność w 13. tc
Bardzo proszę o interpretację wyników. Jestem w 13 tygodniu ciąży. Wyniki na toksoplazmozę IgG i IgM z 10.09, na awidność z 2.10. Toksoplazmoza - IgG WYNIK: 14,1 lU/ml < 1,6 ujemny 1,6 - 3,0 wątpliwy > 3,0 dodatni Toxoplazma gondi - p/c IgM (X45) WYNIKA: 0,57 COl nieobecne < 0,8 COl nieobecne 0,8 - 1,0 COl wątpliwy > 1,0 COl obecne Toxoplazma gondi - awidność p/c IgG (X49) WYNIK: 0,30 TV <0,200 - niska awidność 0,200<= indeks<0,300 - graniczna awidność >= 0,300 - wysoka awidność

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Wynik wskazuje na stare zakażenie T. gondi które nie ma wpływu na płód.
Pozdrawiam.