Badanie naczyń krwionośnych w mózgu

Mam opis angio głowy: hypoplazja lewej tętnicy kręgowej. Hypoplazja odcinka P1 tętnicy tylnej mózgu lewej. Brak tętnicy łączącej tylnej prawej. Po za tym naczynia tętnicze i żylne mózgowia w obrazach angio-MR bez cech patologi - prawidłowe. WNIOSKI- anomalie rozwojowe tętnic mózgowia. Poza tym nie stwierdzono patologi. Mam się czego bać? Podejrzewałem nerwoból nerwu 9czaszkowego, a tutaj takie wyniki. pozdrawiam

Należy omówić wynik badania z lekarzem prowadzącym,który zna Panią i problem w

sensie objawów klinicznych

Warianty opisywane w badaniu angio MR głowy mogą nie powodować istotnych

dolegliwości oraz odchyleń w stanie neurologicznym pacjenta.

Pozdrawiam