Badanie neurologiczne bez uchwytnych objawów oponowych, patologicznych, ogniskowych

Od kilku miesięcy uczucie ciepła w głowie i chwiania się. Wykonane badania: morfologia krwi,alt,tsh,kreatynina,glukoza,crp,lipidogram,żelazo, magnez,sód, potas,ekg serca,usg jamy brzusznej,cytologia,badanie dna oka oraz ciśnienie śródoczne, badanie neurologiczne bez uchwytnych objawów oponowych,patologicznych,ogniskowych. Wszystkie wyniki dobre.Neurolog sugeruje nerwicę. Mam pytanie czy uczucie tego chwiania to faktycznie nerwica czy objaw jakieś choroby i potrzebna jest dalsza diagnostyka?.

Witam
Jeżeli wszystkie badania są w porządku to bardzo możliwe,
że Pani dolegliwości mają podłoże psychologiczne.
Czy to nerwica? Rzetelną diagnozę
można postawić tylko podczas osobistej konsultacji
Zachęcam Pana do podjęcia terapii psychologicznej.
Terapeuta dotrze do źródeł Pana dolegliwości i dobierze
odpowiednią technikę, dzięki której problem zostanie rozwiązany.
Pozdrawiam serdecznie

Witam serdecznie, rzeczywiście taka sugestia może okazać się prawdziwa.
Wymaga jednak jeszcze zdiagnozowania przez psychoterapeutę.
Prosiłbym o przeczytanie mojego artykułu (link poniżej) który wyjaśnia
powstawanie zaburzeń psychicznych np. nerwic oraz chorób psychosomatycznych.
http://psychotherapie-live.de/data/documents/STRES-zabija-akt..pdf
Pozam sugorewałbym jak wizytę u mnie w Warszawie na Chałubińskiego tuż przy dworcu
centralnym. Mam wolne terminy 25.11. o gdodz. 14 lub 26.11 o godz, 10:00.
Tak czy inaczej proszę nie zwlekać aby zapobiec eskalacji choroby.
Pozdrawiam ciepło Krzysztof Dudziński