Badanie obecności przeciwciał a starania o dziecko

Proszę o wyjaśnienie wyników: p/c p.kardiolipinie IgG 13,10, IgM 27,06 oraz p/c p. beta2 - glikoproteinie IgG 0,37, IgM 44, 65. Co oznaczają te wyniki? Czy przy takich wynikach mogę zajść w ciążę i co powinnam brać żeby wogóle zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko? 2m-ce temu miałam obumarłą ciążę w 7 tyg, miałam problemy z zajściem w ciążę - 4 lata. Mam dwoje zdrowych dzieci, ale pragnę trzeciego maluszka, co mogę zrobić, by mieć zdrowe dziecko?Czy powinnam zrobić jeszcze jakieś badania?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.