Badanie papierkiem lakmusowym

Po zjedzeniu ciastka czekoladowego naplułam na pasek lakmusowy po czym ten zabarwil sie na zielono.Oznacza to,ze mam w jamie ustnej pierwiastek bar(ba)?Po czym umylam dokladnie zeby i zrobilam to bylo tez zieolone

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik zabarwienia papierka lakmusowego powinien ocenić lekarz, który zalecił wykonanie takiego badania.