Badanie PAPP-A i tristomia w 12. tygodniu ciąży

Witam, bardzo bym prosiła o interpretację wyników .z usg w 12 tyg , wyszło tristomia 1:1366, FHR-153, CRL-65,5, NT-2,05, BPD-21,6, HC-78,6, AC-62,7, FL-7,2, natomoast z krwi wolne b-thcg 22,81 i papp-a 3,890, tristomia 1:157, proszę o inetrpretację wyników czy one są tylko liczone na podstawie wieku czy po prostu coś się już dzieje, mój wiek to 34 lata i obie córki mam zdrowe , mają tylko refluks i wadę serduszka? proszę o pilną odpowiedz

Te liczby 1:1366 i 1:157 odnoszą się do ryzyka danej wady. Ale nie napisałaś jakiej?
Nie mogę Ci pomóc przy tak nieprecyzyjnym opisie.
Poza tym lekarz prowadzący wszystko Ci wyjaśni.
Pozdrawiam.