Badanie pola widzenia pod względem neurologicznym

witam, Dziś miałam badanie pola widzenia pod względem neurologicznym. co ozacza i jakie to ma skutki dla mnie jak badanie wynokano w 30% w związku brakiem współpracy.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Najprawdopodobniej lekarz ocenił tylko 30% obwodu siatkówki co oznacza, że 70% powierzchni nie zostało ocenione i nie zostały zobrazowane ewentualne patologie na nieocenionym fragmencie siatkówki.