Badanie połówkowe w ciąży

Witam serdecznie, jestem w 20 tc. Badanie połówkowe USG wykazało asymetrie komór serca tzn. lewa komora serduszka jest mniejsza. Czy to może być poważna wada serca i czeka maluszka operacja czy jest szansa, że ta komora się rozwinie i asymetria zniknie?

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy jak duża jest asymetria .no wiem konieczne jest badanie usg serca płodu. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego ciążę. Pokieruje w odpowiednie miejsce