Badanie poziomu bHCG a ryzyko powtórnego poronienia

Witam, Jestem w 7. tygodniu ciąży (pierwszy dzień ostatniego krwawienia 14.09.15). Badałam poziom beta HCG w 38 dniu cyklu i wynosił on 8902 mIU/ml. Po 96 godzinach powtórzyłam badanie - wynik 22,6 ng/ml. Czy beta rośnie prawidłowo? Jak porównać wyniki w różnych jednostkach? Dodam, że poprzednią ciążę 7 miesięcy temu poroniłam (puste jajo płodowe) i obawiam się, że historia się powtórzy. Pozdrawiam i dziękuję za każdą pomocną odpowiedź

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie można zamienić tych jednostek mnożąc przez określoną liczbę gdyż mIU/ml mówi o aktywności a ng/ml o masie na mililitr. Proszę powtórzyć wynik i zmierzyć nie stężenie a aktywność czyli w jednostkach mIU/ml.

Pozdrawiam.