Badanie poziomu bHCG na 5 dni przed spodziewaną miesiączką

Ostatni okres miałam 4 listopada, kochałam się z mężem jeden raz 10 listopada, badanie na beta hcg zrobiłam w 23 dniu od pierwszego dnia ostatniego okresu, czyli 5 dni przed spodziewanym okresem, wyniki to <0,1m UL/ml, czy to nie za wcześnie? I czy to oznacza że na pewno nie jestem w ciąży? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Test ciążowy powinno się wykonywać min. 8-12 dni po stosunku. Jeśli warunek ten został spełniony, powyższy wynik oznacza, że nie jest Pani w ciąży.
z poważaniem
Michał Kurek