Badanie poziomu hGH w organizmie

Witam Mam 18 lat, 161 wzrostu ważę 59kg.. Pytanie moje jest prostę czy, jest możliwość podania mi Hormonu wzrostu? Tato ma 170cm mama 163cm W tym miesącu postanowiłem spróbować poszedłem do lekarza który skierował mnie na poziom hgh w organiźmie. zrobiłęm za pierwszym razem wynik byłn 5,37 ng/ml powtórzyłem wynik i wyszedł 1,48ng/ml. a zakres referencyjny jest od 0,00-3,00 jak mam to rozumieć ?

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik jest w normie. Czy był Pan na zdjęciach RTG?proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie