Tomografia komputerowa 3D
Tomografia to badanie, które może posłużyć wykryciu schorzeń neurologicznych lub laryngologicznych. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat tomografii komputerowej w trójwymiarze.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Proponuję wykonać badanie 2 dni wcześniej tak aby następnego dnia odebrać wynik a kolejnego udać się na badanie.