Badanie poziomu prolaktyny we krwi a torbiele

Witam. Robiłam badanie poziomu prolaktyny we krwi i wyszło,że mam 739,14 mln/l przy normie 59-619 czy mam powody do zmartwien (jestem w 4 dniu cyklu) ? Dodam,że mam niedoczynność tarczycy miesiąc temu zrobiłam badanie na TSH wyszło,że mam 4 dzisiaj ponownie zrobiłam i wyszło 1,329 mln/l il biorę tabletki Euthyrox 25 od 3 tygodni zrobiłam USG tarczycy okazało się że mam 3 torbiele

Wynik nie jest niepokojący ale należy go interpretować z innymi badaniami oraz z wywiadem lekarskim i badaniem klinicznym przez endokrynologa