Badanie poziomu witaminy D3 a suplementacja

Witam, mam 20 lat i moje wyniki badań witaminy d3 są następujące 10,76 ng/ml 30-80. Jakie mógł bym przyjmować lekarstwa, muszą być na receptę czy mogę jakieś kupić w aptece?

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Pani,
Może Pan zakupić preparaty wit. D3 bez recepty lub skonsultować się z lekarzem, któy wystawi Panu receptę na wit D3 w kroplach (lek w kroplach jest tańszy i bardziej wydajny).