Badanie progesteronu i FT4 w połowie cyklu

Witam! Mam zrobic badanie progesteronu i ft4 w polowie cyklu. Kiedy to ma sie odbyc, bo nie wiem? Miesiączki mam róznie, tak naprawde to albo sie pojawiają albo jest ich brak.Potrafie nie miec 2-3 miesiace. Dlatego nie wiem jak mam wykonac te badanie w polowie cyklu. Prosze o pomoc Pozdrawiam

Ft4 zrobic rano na czczo natomiast progesteron powinno sie zrobic w drugiej połowie cyklu 21 dniu cyklu przy 28 dniowych cyklach W tym przypadku nie umiem poradzic . Proponuje zrobic obydwa i pójść do kontroli ginekologicznej