Badanie prolaktyny i interpretacja a planowanie ciąży

Witam, zrobiłam badanie prolaktyny, proszę o pomoc w interpretacji wyniku: prolaktyna 129,2 uIU/ml po mtc (po 1 godz) 7345,00 uIU/ml. Czy przy takim wyniku możliwe jest zajście w ciążę? Jak długo trwa leczenie, aby zajście w ciążę było możliwe? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzeńie diagnostyki, proszę koniecznie udac sie do lekarza endokrynologa.