Badanie przeciwciał a gorączka i bóle stawów

Witam wyniki badań w kierunku boleriozy: Przeciwciała w kl. IgG 31,88 RU/ml Przeciwciała w kl. IgM 13,61 Ru/ml Badanie wykonałem w 5 tyg.po usunięciu kleszcza. Miałem kleszcza prawdopodobnie go źle usunąłem, po kilku dniach pojawił się rumień, brałem również antybiotyk przez 10 dni-Doxycyclinum i aerozol na skórę-rumień zniknął. Kiedy miałem rumień przez dwa dni wystąpiła gorączka i lekkie bóle stawów.Dzisiaj nie mam żadnych objawów.Do jakiego specjalisty mam się udać na dalsze leczenie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do lekarza chorób zakaźnych. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.