Badanie przeciwciał przeciwjądrowych ANA u 29-latka

Nazwa badania Wynik badania Materiał: Surowica, data i godz. pobrania: 21-03-2015 10:50, data i godz. przyjecia: 21-03-2015 20:54 Przeciwciała przeciwjadrowe (ANA): W badanym materiale WYKRYTO obecnosc przeciwciał przeciwjadrowych Miano: 1:640 Typ swiecenia: homogenny Miano: 1:1280 Typ swiecenia: plamisty Badanie wykonano na linii komórek Hep-2 metoda immunofluorescencji posredniej (IIF) na analizatorze Quanta Lyser 160 firmy INOVA.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizyte u reumatologa i zestawienie wyników z objawami klinicznymi bo sam panel przeciwciał nie upoważnia do rozpoznania choroby. Miana natomiast są niskie. Pozdrawiam