Badanie przy nadciśnieniu w ciąży

Witam Jakiś czas temu byłam diagnozowana w klinice z powodu nadciśnienia , jestem w ciazy i poprostu po rozwiązaniu będę miała dalsza diagnostykę. Wyniki jakie mam to ALDO 600 PG/ml ARO 4,07 KERATYNINA 48,9 umol/l (40-80) MOCZNIK 20,1 mg/dl (15-43,2) eGFR >60 ml/min/1,73 kwas 5 HIAA 52,8 umol(10-40). Krew utajona w kale, test dodatni, cholesterol 278,90 HDL 61,LDL 159 , Trójglicerydy 293. Co to oznacza dla mnie? Czy faktycznie może to byc jakiś guz ? Czy poprostu ciaza tak wpływa na organizm.

Piotr Pilarski

Wyniki aldosteronu oraz ARO są podwyższone co może świadczyć o wtórnym hiperaldosteronizmie. Jaka jest tego przyczyna dowie się Pani w czasie badań po ciąży.

Pozdrawiam.