Badanie rezonansem magnetycznym a zwolnienie lekarskie

Witam. W poniedziałek 24.11.2014 mam dwa rezonanse magnetyczne.Muszę je wykonać aby wykluczyć ZZS i dyskopatie. Mam pytanie czy lekarz,który nie jest moim lekarzem prowadzacym(mojego lekarza nie ma do 28) może mi wypisać zwolnienie lekarskie na ten jeden dzień?Niestety mój pracodawca nie da mi dnia wolnego.Dodam,że jestem po zapaleniu kaletki maziowej krętarza większego biodra.w tej chwili jestem na zwolnieniu lekarskim do 22.11.2014 z powodu bólu w okolicy pośladka i odcinka ledźwiowego,

Małgorzata Panek

Zwolnienie lekarskie może wystawić na podstawie badania lekarskiego każdy lekarz, nie tylko lekarz prowadzący.
Pozdrawiam