Badanie RTG po zdiagnozowaniu boreliozy

Zdiagnozowano u mnie boreliozę. Pierwsze badanie Rezonansem wyszło bez żadnych zmian, po trzech miesiącach pojawiły się zmiany które opisano że mogą świadczyć o zmianach neuroinfekcji. Badanie rezonansem z czerwca trzy ogniska hyperntensywne o obrazie t2 zależnym i flair, nie wzmacniające po kontraście, przy rogu potylicznym praw kom 9mm w ciele modzelowatym po lew 55mm i przed cześć mostu 6mm. Co to oznacza?

Badanie MRI jest badaniem dodatkowych. Na podstawie samego badania nie można postawić rozpoznania. Opisywane zmiany tj ich charakter i lokalizacja sugerują rodzaj uszkodzenia tkanki mózgowej i mogą wystąpić w wielu chorobach. Postawienie rozpoznania wymaga zebrania dokładnego wywiadu, badania neurologicznego i jak sądzę w tym wypadku wykonania badań dodatkowych.
Proponuję wizytę u neurologa, na pewno wymaga Pani pogłębienia diagnostyki.