Badanie tarczycy a morfologia

MAM TEZ WYNIKI ECO TARCZYCY! niestety nie mieszcza sie w jednym pytaniu wiec połowe daje w tymeco-neck tarczycy Tchawicy w osi. Tarczyca w miejscu regularnej morfologii i wielkości wzrosły prawym płacie 25nA 18, lewy płat 24 na 22mm.

Witam ponownie. Wymiary gruczołu są minimalnie zmniejszone, co jednak nie musi wiązać się z patologią. Dużo zależy także od konkretnej osoby.