Badanie tętna dziecka w 11 tygodniu ciąży

Witam, Mam 38 lat jest to moja 3 ciąża ( 11 tydzień) wczoraj położna sprawdzała tętno dziecka echosondą , niestety bez rezultatu - dostałam odpowiedź ,że widocznie dzidziuś się schował. Czy to jest możliwe ? Badanie USG w 7 tyg. wszystko było prawidłowo.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie przez ginekologa. Proszę koniecznie udać się do ginekologa.