Badanie TK głowy oraz napadowe odurzenia, bóle głowy i drętwienie nogi

Badaniu TK głowy stwierdzono HYPODENSYJNE ognisko srednicy 5 mm w obrębie torebki ostatniej po lewej stronie - zmiana mlacyjna.Nieregularne przyścienne zgrubienia błony śluzowej w sitowiu i zatoce klinowej - zmiany przerostowo - zapalne. Ziarnina zapalna w obrębie lewej piramidy kości skronowej.Hypoplastycny, bezpowietrzny wyrostek sutkowy lewy.Obiawy wystepujące: napadowe odurzenia, oczka przed oczami, bóle głowy, drętwienie nogi.itp.choroby współistniejące: 07-S; 06-E;CA jelita grubego

Opisywane zmiany w lewej piramidzie i wyrostku sutkowatym lewym, może pozapalne. Zmiany zapalne przewlekłe w zatokach klinowych i w sitowiu!
Drobne ognisko, ? blizna 5mm w lewej półkuli.
"TK głowy stwierdzono HYPODENSYJNE ognisko srednicy 5 mm w obrębie torebki ostatniej po lewej stronie - zmiana mlacyjna.Nieregularne przyścienne zgrubienia błony śluzowej w sitowiu i zatoce klinowej - zmiany przerostowo - zapalne. Ziarnina zapalna w obrębie lewej piramidy kości skronowej.Hypoplastycny, bezpowietrzny wyrostek sutkowy lewy."
Jaki wywiad? : po urazie głowy, zapalenie tarczycy?? , Onkologicznie już dobrze?
Czy słyszy Pan na lewe ucho? czy są zawroty?
Konsultacja u NEUROLOGA i LARYNGOLOGA
Pozdrawiam