Badanie TK jamy brzusznej po operacji niedrożności jelit

witam mialam badanie tk jestem po operacji niedroznosci jelit 3 wrzesnia w okolicy wneki watroby ku przodowi i nieco ku gorze od zyly wrotnej widoczna torbielowata struktura o nieco policyklicznym zarysie wielkosci 35x25x26 mm od strony przysrodkowej opisywana zmiana przylega do pogranicza glowy i trzonu trzustki obraz niecharakterystyczny-pseudotorbiel pozapalna trzustki pecherzyk zolciowy cienkoscienny z prawdopodobna obecnoscia nieuwapnionego zlogu boli mnie brzuch i plecy lewa strona

Renata GrzechociĹska

Witam.
Bóle występujące po lewej stronie jamy brzusznej może być spowodowany pseudotorbielą trzustki, której nie powinno się leczyć operacyjnie. Ze względu na pozostałe zmiany proszę udać się do chirurga.
Pozdrawiam