Badanie TK odcinka lędźwiowego kręgosłupa

Witam, zrobiłem w styczniu br. badanie TK odcinka lędźwiowego. Pokiereszowany kręgosłup został dokładnie opisany. Jednak zastanawia mnie plama która znajduję się w okolicy miednicy, oraz plama pomiędzy łopatkami. Obie plamy są w kolorze ciemniejszym (bardzo ciemny szary)? Z racji że nie mogę wyjść z domu i jestem uziemiony na kilka tygodni mogę wysłać zdjęcie TK na maila. Nurtujące plamy. Dziękuje za odpowiedź :)

Witam serdecznie,

Jeśli "obie plamy" świadczyły by o czymś niepokojącym radiolog zawarłby to w opisie badania TK. Mimo wszystko należy wynik badania z lekarzem zlecającym badanie. Jeśli ne może Pan osobiście pojawić się u lekarza w gabinecie, to proszę skontaktować się z lekarzem telefonicznie.

Pozdrawiam.