Badanie TK wątroby i zmiana odpowiadająca naczyniakowi

TK wątroby-po podaniu kontrastu na poziomie segmentu5 uwidoczniło się okrągławe ognisko wzmocnienia 19mm.Wzmocnienie widoczne jest na obwodzie w fazie wrotnej wypełnia większość zmiany,w kolejnych fazach zmiana w całości ulega wzmocnieniu w pierwszej kolejności naczyniak.Kolejna zmiana nie wzmacniająca się po kontraście w segmencie 8 ma wielkość 10mm.W segmencie8 przyśrodkowo ognisko wzmocnienia 12mm. również mogące odpowiadać naczyniakowi.Wizyta u lek. z wynikami za 3 tyg.czy mam iść prywatnie

Witam serdecznie,

Może Pani udać się do lekarza za trzy tygodnie. Może Pani zasięgnąć porady swojego lekarza rodzinnego, co byłoby najoptymalniejsze.

Pozdrawiam.